Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меркель та Макрон випили пива та закусили картоплею у Брюсселі

Лідерів держав заскочили у барі.

Неофіційні переговори з пивом та картоплею фрі: у брюссельському барі заскочили лідерів держав із кухлями пива, йдеться у ТСН.16:45.

Компанія складалася з чотирьох - канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Еммануеля Макрона, прем'єр-міністрів Бельгії та Люксембургу.

 Після саміту ЄС та переговорів про Brexit вони вирішили зібратися в барі. Для такої неофіційної зустрічі обрали історичний заклад у центрі на Ґран-Плас. А прем'єр-міністр Люксембургу потім іще й поділився враженнями - зустріч, мовляв, була чудовою.

Меркель та Макрон та пивко_2
Reuters

"Так, ми ходили випити з колегами на Гран-Плас. Їли ще й картоплю, ми ж у Брюсселі", - каже прем'єр Люксембургу Ксав'є Бетель.

ВідеоАнгелу Меркель та Еммануеля Макрона заскочили із кухлями пива у брюссельському барі

У барі також були присутні прем'єр-міністри Бельгії та Люксембургу. Після саміту ЄС та переговорів про "Брексит" вони вирішили зібратися в барі. Для такої неофіційної зустрічі обрали історичний заклад у центрі на Гран-Плас. А прем'єр-міністр Люксембургу потім іще й поділився враженнями - зустріч, мовляв, була чудовою.

Ангелу Меркель та Еммануеля Макрона заскочили із кухлями пива у брюссельському барі

Нагадаэмо, днями президент України Петро Порошенко та канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові обговорили перспективи подовження санкцій для Російської Федерації та порядок денний візиту канцлера до України цієї осені. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції