Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меркель відповіла на звинувачення Трампа у "залежності від Росії"

Вона також розповіла про значний внесок Німеччини у діяльність НАТО.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель відповіла на звинувачення президента США Дональда Трампа, який напередодні заявив, що Німеччина є "заручником Росії" через залежність від енергоресурсів РФ.

Вона не сказала журналістам конкретно, що це стосується подібних звинувачень, однак наголосила на важливості німецької незалежності, передає Reuters.

"Я дуже щаслива, що сьогодні ми об'єднані у вільну Федеративну Республіку Німеччина. Через це ми можемо сказати, що ми можемо вести самостійну політику та ухвалювати самостійні рішення. Це дуже добре, особливо для людей у Східній Німеччині", - заявила Меркель.

Вона також і спростувала звинувачення у малих внесках Німеччини у діяльність НАТО.

"Німеччина є другим за величиною постачальником військ, більша частина нашого військового потенціалу пропонується НАТО, і до сьогодні ми беремо активну участь в Афганістані. У цьому ми також захищаємо інтереси Сполучених Штатів", - зазначила Меркель.

Нагадаємо, 11-12 липня у Брюсселі триває саміт лідерів країн-членів НАТО. Напередодні саміту, під час зустрічі генсека Альянсу Єнса Столтенберга та президента США Дональда Трампа, останній назвав Німеччину "російською заручницею" через її залежність від газу РФ.

ВідеоУ Європі побоюються, що США можуть скоротити військову підтримку

Анексія Криму та агресія Росії на українському Сході стали викликами і для НАТО і Альянс має показати, що здатен ефективно захищатися. Так перед самітом НАТО заявляє очільниця Німеччини Ангела Меркель. Адже у Європі побоюються, що саме зараз Сполучені Штати можуть скоротити військову підтримку. Або взагалі поставити під сумнів принцип НАТО.

У Європі побоюються, що США можуть скоротити військову підтримку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції