Меркель визнала, що жінкам і чоловікам платять по-різному за ту саму роботу

Меркель вважає, що до жінок ставляться не завжди справедливо і багато жінок в світі не мають рівних з чоловіками прав.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про необхідність збільшити кількість жінок на керівних посадах.

"Німеччина належить до останніх країн у світі в тому, що стосується частки жінок на керівних посадах в економіці, особливо, у великих підприємствах", - сказала Меркель в своєму відеозверненні з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

В цілому вона закликала робити більше для рівноправ'я жінок в світі. "Я згадую часи колишньої НДР, тоді у жінок теж не було рівних прав, хоча багато з них працювали", - сказала вона.

За словами канцлера, багато жінок в світі як і раніше не мають рівних з чоловіками прав. "Вони не можуть вийти без супроводу на вулицю, не можуть вирішувати, ким їм працювати і чи хочуть вони працювати, а також багато інших несправедливостей", - наголосила вона.

Водночас, зазначила канцлер, і в Німеччині до жінок ставляться не завжди справедливо. "Сьогодні є можливим багато з того, що було неможливе раніше, але й нині жінки одержують менше грошей порівняно з чоловіками на одній і тій самій роботі", - зазначила вона.

Вона також пригадала часи свого дитинства, проведені в НДР і розповіла, що дитиною дарувала своїй мамі на 8 березня букети фрезій.

Нагадаємо, у лютому Меркель відмовилася законодавчо закріплювати квоти для жінок в німецькій економіці й бізнесі. На її думку, законодавче квотування кількості жінок у різних сферах діяльності нездійсненне. Канцлер запропонувала дати час діловим колам для того, щоб вони самі зробили необхідні кроки в цьому напрямку.

Читайте також:

Складено рейтинг найгірших подарунків на 8 Березня

ТОП-10 найвпливовіших жінок в українській політиці

Українки працюють нарівні з чоловіками, а заробляють значно менше

В Україні чоловікам живеться легше, аніж жінкам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: