Мером Чикаго стала темношкіра лесбійка, яка на початку перегонів мала менше 2% рейтингу. Історія її успіху

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У її перемогу майже ніхто не вірив.

Мером Чикаго вперше в історії міста стала темношкіра жінка. 56-річна Лорі Лайтфут - колишня федеральний прокурор, досвідчена юристка, а також відкрита лесбійка.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

"Коли ми почали це 11 місяців тому, ніхто не давав нам жодних шансів", - так Лорі Лайтфут починала свою першу палку промову на посаді очільниці Чикаго. З нею поруч були донька Вівіан та дружина Емі Ешльман.

У фіналі виборів змагалися дві жінки. Обидві - темношкірі. Перемога будь-якої з них увійде в історію Сполучених Штатів.

З одного боку, Тоні Преквінкл - досвідчена політик, 71 рік. Підтримувала декриміналізацію володіння невеликою кількістю марихуани. Запам'яталась тим, що проштовхнула закон про податок на газовані напої, який швидко скасували через величезну критику.

Лорі Лайтфут навпаки - ніколи не обиралась на жодну посаду. Вона включилась у вибори із дуже слабкими позиціями. Її рейтинг складав 2%. Фахівці не вірили, що людина без політичного досвіду може скласти конкуренцію досвідченим політикам.

Але це навпаки зіграло їй на руку. В своїй програмі Лайтфут робить акцент на зменшенні агресії на вулицях Чикаго. Поліцейські мають застосовувати зброю в крайньому випадку, на вулицях має поменшати наркотиків, а Чикаго має нарешті позбутись статусу найнебезпечнішого міста США.

І це спрацювало, адже за Лайтфут проголосували 74% виборців. Її запам'ятали, насамперед, за те, що під час передвиборчої кампанії вона активно зустрічалась із виборцями.

"Вона почала ходити від одного помешкання до іншого, від одного будинку до іншого, вона просто заходила в метро, в автобуси і спілкувалася з людьми", - розповідають місцеві.

Також допомогла Лайтфут її слава з попереднього місця роботи на посаді міського прокурора.

"Вона відправила багато політиків за ґрати за корупцію, тобто люди її знали", - підкреслили експерти.

Офіційно виконувати свої обов'язки новообраний мер Чикаго почне вже у травні цього року.

Відео Мером Чикаго вперше в історії міста стала афроамериканка і відкрита лесбійка

56-річна Лорі Лайтфут - колишній федеральний прокурор, практикуючий юрист, а також відкрита лесбійка. Історія нової очільниці Чикаго, а також що про неї думають жителі міста - дивіться в сюжеті.  

Мером Чикаго вперше в історії міста стала афроамериканка і відкрита лесбійка

Залиште свій коментар

Вибір редакції