Мерзотності тероризму не має місця у світі: у США відреагували на теракт в Тегерані

США висловили співчуття жертвам та їхнім родинам.

Офіційний Вашингтон засудив терористичний акт, який стався у Тегерані в середу.

Про це йдеться в короткій офіційній заяві Державного департаменту США, - пише Укрінформ.

"Сполучені Штати засуджують сьогоднішні атаки терористів у Тегерані. Ми висловлюємо наші співчуття жертвам та їхнім родинам", - зазначається в документі.

При цьому зовнішньополітичне відомство США підкреслило: "Мерзотність тероризму не має місця в мирному, цивілізованому світі".

Фотогалерея Кров та потрощені вікна. З'явилися світлини з місць нападу в Тегерані (6 фото)

Всі учасники нападу були вбиті або покінчили життя самогубством. Відео нападу, який записував один з терористів в парламенті, з'явилося на сайті "Ісламської держави". Саме ця організація взяла на себе відповідальність за атаку.

Незважаючи на кількість жертв, спікер парламенту намагався зробити вигляд, що нічого не сталося. "Як ви знаєте, у будівлю проникли якісь боягузи, але з ними серйозно розібралися. Це дрібниця, але вона демонструє, що терористи налаштовані серйозно", - зауважив він.

Іранська влада повідомляє і про третю групу терористів, завчасно знешкоджену. На кого вони збиралися нападати – невідомо. Це перша атака, спрямована на столицю Ірану після початку війни в Сирії. Останній великий теракт в Тегерані стався 7 років тому.

ВідеоТерористи розстріляли парламент і підірвали мавзолей у Тегерані

Залиште свій коментар