Мешканку Литви оштрафували за заклик до розправи над геями

Жінка залишила на одному з Інтернет-порталів повідомлення, що не терпить геїв.

Мешканку литовського міста Паневежіса 47-річну Далю Ш. оштрафували на 650 літів (близько 265 доларів) за заклик до розправи над учасниками гей-параду, що відбувався у Вільнюсі.

За даними видання, на початку травня 2010 року жінка залишила на одному з Інтернет-порталів повідомлення (на той час проведення гей-параду було заборонено).

"Шкода, що заборонили, зараз син з друзями не зможе поїхати туди, щоб їм голови розбити. Я за те, щоб таке не демонстрували, наша країна ще не дозріла, щоб таких, як вони, терпіти", - написала вона.

Через кілька днів після цього парад все ж було дозволено за рішенням суду. Тоді мешканка Паневежіса написала, що збирається відпустити туди сина - "щоб поїхав туди з друзями по головах їм (учасникам параду) настукати".

Хто подав скаргу на ці коментарі, видання не уточнює.

Суд, який визначав жінці покарання, взяв до уваги, що досі у неї не було судимостей, а адміністративних порушень за нею також не значилося. У результаті їй було призначено штраф.

У Литві в подібних випадках у користувача також може бути конфісковано комп'ютер - як інструмент здійснення злочину. Проте в даному випадку суд не вважав це за потрібне.

Читайте також:

Геї впевнені, що в Україні їх починають любити

Польські геї вимагають окремих місць на матчах Євро-2012

Мін'юст легалізував українських геїв, лесбіянок і бісексуалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: