Мешканці Судану вбили 37 осіб, які намагалися викрасти їхню худобу

Всього в сутичці вбито майже півсотні людей, один народ хотів викрасти худобу у другого. Викрадачів витіснили на свою територію.

Спроба викрадення худоби на півдні Судану переросла у збройні міжетнічні зіткнення, в результаті чого загинули 37 людей.

Інцидент стався в Озерній провінції, де бойовики народності мандарі напали на два села племені дінка.

"Було вбито десятьох осіб із племені дінка ... З боку мондарі загинули 37 осіб, а інші були витіснені на свою територію... Ці люди (мандарі) традиційно займаються викраденням худоби. Нам здається, вони і зараз намагалися викрасти худобу - тільки з використанням вогнепальної зброї", - повідомив Куол.

У свою чергу, представник ООН у країні заявив, що під час інциденту було спалено кілька хатин і зруйновані приміщення, що належать міжнародній організації.

Зауважимо, що, за даними ООН, з початку року на півдні Судану в схожих інцидентах загинули більше двох тисяч людей. Останній випадок стався у вересні, коли в штаті Джонглей загинули більше ста осіб.

Міжплемінні зіткнення в Судані стаються головним чином за пасовища, худобу, воду і природні ресурси. Це давно не рідкість, проте останнім часом сутички стають все більш запеклими. Це пов'язано, в першу чергу, з достатком зброї, яка залишилася тут після громадянської війни.

Тільки з початку року в результаті міжкланових сутичок загинули більше двох тисяч суданців.

На думку місцевих спостерігачів, країну знову може охопити громадянська війна, подібна тій, що тривала з 1983 по 2005 роки і забрала життя близько двох мільйонів людей.

Читайте так:

У міжплемінних зіткненнях в Судані загинули понад 100 людей

У південному Судані розстріляли 38 людей, серед них – жінки і діти

Президент Судану: суд може з’їсти ордер на мій арешт

Опублікований список країн, де найсерйозніше порушуються права людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: