Метеорит, який нібито впав у Латвії, виявився фальшивкою

Воронка була викопана штучно. Ніякого метеорита або фрагментів супутника там не виявлено.

"Небесний об'єкт", який, за повідомленням латвійських спецслужб, впав 25 жовтня в районі латвійського міста Мазсалаца, виявився фальшивкою, сказав керівник Інституту астрономії Латвійського Університету Ілгоніс Вілкс. Він разом із групою вчених з Латвії та Естонії оглядав місце події.

Як повідомлялося, в Валмієрському районі Латвії у неділю впав метеорит, в результаті падіння утворився кратер шириною 20 і глибиною 10 метрів, люди не постраждали.

Деякі експерти висловлювали думку, що впав об'єкт міг бути не метеоритом, а штучним супутником Землі або його фрагментом.

"Воронка була викопана штучно. Мабуть лопатами. Ніякого метеорита або фрагментів супутника там не виявлено. Все ця історія виявилася качкою. Метеорит - фальшивка", - сказав Вілкс.

За його словами, вчені взяли зразки для досліджень, щоб отримати підтвердження своїх висновків.

Мазсалацкій хутір у Латвії, куди впало невідоме небесне тіло, став привабливим місцем для туристів. На місце кратера вже продають вхідні квитки по одному лату.

Як каже сама продавщиця квитків Лариса Герасимова, вона власниця землі, на яку, за деякими версіями, впало небесне тіло.

Читайте також:

Посеред міста у Латвії впав метеорит

Метеорит, що знищив динозаврів, упав в Індії

Над Землею пролетів астероїд розміром з Тунгуський метеорит

 

ВідеоМетеорит виявився фальшивкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: