Мей: британська розвідка і далі співпрацюватиме із США, незважаючи на розкриття секретів Трампом

Британський прем'єр заявила про необхідність співпраці країн у боротьбі з ІД та Аль-Каїдою.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що британський уряд має впевненість у відносинах зі США та продовжить ділитися розвідувальними даними, незважаючи на розкриття секретів Трампом

Про це інформує Reuters.

"Рішення щодо того, що президент Трамп обговорює з тими, кого він приймає у Білому Домі, - це справа президента Трампа. Ми продовжимо працювати зі США та продовжимо ділитися розвідувальною інформацією зі США так, як ми це робимо з іншими країнами у світі, тому що ми всі співпрацюємо, щоб упоратися із загрозами, з якими стикаємось", - зауважила вона.

Мей впевнена в особливих відносинах Британії та США і наголосила на необхідності співпраці у боротьбі з ІД та Аль-Каїдою.

"Ми продовжуємо працювати разом і маємо впевненість у відносинах між нами та Сполученими Штатами, які допомагають нам всім бути в більшій безпеці", - резюмувала вона.

Нагадаємо,  раніше американське видання The New York Times з посиланням на колишніх і теперішніх чиновників США повідомило, що президент США Дональд Трамп передав міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову секретну інформацію, отриману від Ізраїлю. 

За словами співрозмовників видання, Трамп розкрив інформацію, яка ставить під загрозу важливе джерело американської розвідки в "Ісламській державі". Ця інформація була надана партнером США через надсекретний механізм обміну розвідувальними даними.

Радник з питань нацбезпеки США Герберт МакМастер заявив, що  Трамп не міг розкрити росіянам джерело розвідки під час зустрічі з главою МЗС РФ, а під час спілкування з росіянами "не було нічого, що ви не знаєте з повідомлень у відкритих джерелах". 

ВідеоПутін готовий довести американському сенату, що Трамп не відкривав секретів Лаврову

Залиште свій коментар