Мей готова підтримувати Зеленського і разом стримувати російську агресію

Дата публікації
Перегляди
5059
Мей готова підтримувати Зеленського і разом стримувати російську агресію

Associated Press

Велика Британія залишиться союзником України і при новому президенті.

Україна та Велика Британія продовжать співробітництво для стримування російської агресії. На цьому в телефонній розмові з переможцем президентських виборів Володимиром Зеленським наголосила прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей.

"Прем'єр-міністр підкреслила важливість спільної роботи двох країн на міжнародній арені, щоб стримувати російську агресію", - йдеться в заяві лондонської урядової канцелярії. Там також повідомили, що Велика Британія має намір розвивати співпрацю з Україною, а Мей "запевнила обраного президентом Зеленського, що Велика Британія буде підтримувати його під час роботи на посаді глави держави".

На Даунінг-стріт наголосили, що Зеленський отримав запрошення відвідати Велику Британію "при першій нагоді".

Володимира Зеленського вітають світові лідери з перемогою на виборах

Володимира Зеленського вітають світові лідери з перемогою на виборах

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.