Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мей назвала єдину умову повернення Росії у "Велику вісімку"

За словами британського прем'єра, Кремль зобов'язаний припинити втручатися в політику інших країн.

Росія зможе повернутися в "Велику вісімку" лише після того, як припинить втручатися у внутрішню політику інших країн.

Про це в понеділок, 11 червня, заявила прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей під час виступу у парламенті.

"Була вагома причина того, що G8 ["Велика вісімка"] стала G7", - сказала вона. У зв'язку із цим Мей нагадала, що Росія була виключена з клубу розвинених країн за незаконну анексію Криму.

"Будь-які розмови про те, чи зможе Росія повернутися за круглий стіл, чи ні, не варто вести до тих пір, поки Росія не змінить свою поведінку", - сказала прем'єр.

Так Мей відреагувала на прохання парламентаріїв прокоментувати резонансну заяву президента США Дональда Трампа, який запропонував повернути РФ в "Велику вісімку". Пізніше главу Білого дому підтримав італійський прем'єр Джозеппе Конте.

У той же час Канада виступила категорично проти цієї ініціативи Трампа. За збереження формату "Великої сімки", без Росії, виступив і голова Європейської Ради Дональд Туск.

ВідеоТрамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

Про це американський президент заявив журналістам вирушаючи на цьогорічний саміт до канадського Квебеку. Трамп наполягає на тому, щоб "Велика сімка" знову стала "Великою вісімкою", як це було до виключення Росії через анексію Криму чотири роки томУ. З Трампом згідний італійський прем'єр, але інші учасники "Великої сімки" виступили категорично проти.

Трамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції