Мей розповіла, який алкогольний напій допоміг їй впоратися з важкими обговореннями угоди про Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільниця британського уряду також розповіла, що велику підримку їй надав її чоловік.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей розповіла, що впоратися з важкими обговореннями угоди про вихід країни з ЄС їй допоміг стакан віскі.

Про це вона сказала в інтерв'ю виданню Daily Mail.

Вона зазначила, що велику підтримку їй надав її чоловік Філіп, який і налив їй віскі, коли вона прийшла додому після п'ятигодинного обговорення угоди про Brexit.

"Ми одружені 38 років, це довгий термін. Він - моя скеля. Дуже важливо, щоб був хтось, хто підтримує вас, не бере участі в тонкощах політики, але надає людську підтримку", - розповіла прем'єр-міністр.

Нагадаємо, ввечері 14 листопада уряд Британії після більше п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні завірили переговірники від ЄС та Великої Британії.

Велика Британія офіційно вийде зі складу Євросоюзу наприкінці березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, в ході якого британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції