Мей звинуватили в розголошенні таємниці перемовин щодо Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єра Британії звинувачують в порушенні умов переговорів.

Міністр фінансів тіньового кабінету лейбористів Джон Макдоннелл заявив, що Тереза Мей поставила під загрозу зриву переговори стосовно Brexit заради власних інтересів.

Про це пише Deutsche Welle.

Джон Макдоннелл переконує, що заради власних інтересів прем'єр-міністр поставила під загрозу зриву переговори про нову угоду з Brexit.

Така реакція була озвучена після того, як в британському тижневику The Sunday Times 5 травня з'явилася інформація про можливі умови компромісу, які Мей збирається запропонувати для того, що б отримати підтримку опозиційної партії.

"Ми працювали на умовах конфіденційності, як нас і просили. Ми не давали брифінгів перед ЗМІ. Тому факт того, що прем'єр-міністр порушила ці правила, викликає велике розчарування", - заявив Маклонелл.

Також він додав, що якщо Мей себе так веде, то він може зрозуміти, чому не вдалося домовитися з ЄС про пристойною угоді.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, "проти" – 48,1%. За попередніми домовленостями,  процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відтермінування Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент країни її відхилив. Наразі Британія має залишити блок до 12 квітня.  

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади голови уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем у листопаді. 

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС, дивіться в інтерактивній інфографіці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції