"Ми хочемо Бога!". До Варшави з'їжджаються ультраправі на один із найбільших маршів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Варшавський марш настільки великий, що може стати найбільшим у світі.

У суботу, 11 листопада, ультраправі та інші радикальні сили плануються зібратися в Варшаві для проведення одного з найбільших у світі маршів.

Як повідомляє AP, марш, який проводиться в День незалежності Польщі 11 листопада, залучив десятки тисяч учасників в останні роки. Екстремісти зі Швеції, Угорщини, Словаччини та інших країн тепер приєднуються до польських націоналістів у публічному прояві ксенофобських і расистських поглядів.

ВідеоРеакція на поведінку РФ та постачання зброї: результати візиту Трампа до Польщі

Гаслом для заходу цього року є "Ми хочемо Бога", слова зі старої релігійної польської пісні, яку президент Дональд Трамп цитував в липні під час відвідування Варшави. Трамп високо оцінив Польщу, похваливши її за захист традицій західної цивілізації.

Водночас глава антиекстремістської асоціації Never Again Рафал Панковські зазначив, що, попри звернення до Бога, марш не слід розглядати як натхненний релігійними переконаннями. Крайні праві "неоязичники" планують брати участь разом з римсько-католицькими групами.

"Ми знаємо, що Дональд Трамп не дуже релігійна людина, і я думаю, що більшість організаторів теж не дуже релігійні", - сказав Панковські.

За його словами, Варшавський марш настільки великий, що може стати найбільшим у світі зібранням крайніх правих екстремістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції