Ми не бачили нічого настільки потужного. Мешканець Пуерто-Рико розповів ТСН.ua, як острів пережив руйнівну "Ірму"

Місцева влада займається розчищенням вулиць та будинків.

Вже майже тиждень світ активно спостерігає за смертельним ураганом "Ірма", який накрив країни та острови Карибського басейну.  

Ураган практично знищив острів Барбуду, понівечив острів Сен-Мартен, пролетів Пуерто-Рико та обрушився на Кариби. Наразі "Ірма" прямує до півдня США та вдарить по штату Флориді, де активно готуються до приходу стихії.

ТСН.ua поспілкувався із мешканцем Пуерто-Рико Карлосом Алонсо та дізнався, як острів пережив руйнівну "Ірму".

"Ще вчора (7 вересня – Ред.) ураган залишив територію Пуерто-Рико. "Ірма" – був найсильнішим ураганом в Атлантиці. Ми ніколи не бачили нічого настільки потужного", - пояснив хлопець.

Утім, за словами Алонсо, останньої миті ураган повернув північніше, тож Пуерто-Рико не бачив вітрів зі швидкістю 158 миль на годину (254 км/год – Ред).

"Нам пощастило. У нас досі ще є ураганні вітри, хвилі та повені. Острів наразі без електроенергії. Моя мама казала мені, що впало кілька дерев та дорожніх знаків", - пояснив пуерториканець.

Зараз місцева влада займається розчищенням вулиць та будинків. Працюють над відновленням електроенергії.

Своєю чергою, національна гвардія готова активно шукати та рятувати тих, кому може знадобитися допомога.

Матері Алонсо вдалося зняти на відео момент, коли "Ірма" наближався до острова. Однак вже вночі вітер був такої сили, що жінка не могла вийти на балкон.

ВідеоОчевидець зафіксував потужний ураган "Ірма"

За словами чоловіка, усі постраждалі можуть звертатися до спеціально  підготовлених притулків.

Крім того, на острові не спостерігається дефіциту із продуктами та питною водою.

"Усього достатньо. Більшість супермаркетів мають генератори, тож вони скоро відкриються. Крім того, усі сприйняли ураган дуже серйозно та підготувалися. Ми знаємо силу урагану, ми зіштовхуємося з ним кожного року", - пояснив Алонсо. 

ураган ірма інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар