"Ми не приречені бути антагоністами". США чекають від Росії змін у поведінці і зовнішній політиці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У США стверджують: те, як поводиться РФ, не сприяє залученню до міжнародної спільноти.

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що США чекають, коли РФ змінить свою зовнішню політику, зокрема, стосовно України.

Про це він заявив під час телемосту перед учасниками Міжнародного економічного форуму в Давосі у вівторок, 22 січня, пише "Європейська правда".

"Ми чекаємо, коли Росія почне змінювати свою поведінку – чи то поведінку в Україні, чи у роботі, яку вона здійснила, щоб вплинути на вибори тут, у США, вплинути на вибори у всьому світі. Це не поведінка країни, яка хоче бути частиною міжнародної спільноти", - заявив державний секретар США.

Помпео заявив, що Росія і США не приречені бути вічними суперниками, як це було в роки "холодної війни". Та з огляду на те, що обидві країни володіють потужними ядерним арсеналом, вони зобов’язані спілкуватись, щоб запобігти поширенню ядерної зброї.

Помпео відзначив, що США також чекають, коли РФ повернеться "до правильного курсу дій", який приведе до "верховенства закону, порядку і свободи".

ВідеоМайк Помпео назвав дії керівництва Росії "розтратою державних коштів"

Поки Сполучені Штати відправляють у Венесуелу гуманітарну допомогу, Росія надсилає літаки - так відправку двох бомбардувальників до Каракаса прокоментували в Пентагоні. Держсекретар США Майк Помпео назвав дії керівництва Росії "розтратою державних коштів". 

Майк Помпео назвав дії керівництва Росії "розтратою державних коштів"

"Якщо вони зроблять це, я впевнений, наші країни зможуть процвітати і розвиватися. Ми не приречені бути антагоністами. Ми можемо досягти більшого", - додав держсекретар США.

Нагадаємо, раніше США заявили, що Росія повинна негайно звільнити українських моряків, захоплених біля Керченської протоки, а не використовувати їх як пішаків у своїй політичній грі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції