"Ми не їли останні три дні": грецький острів Лесбос охопили протести біженців

"Ми не їли останні три дні": грецький острів Лесбос охопили протести біженців

Перед цим згорів табір біженців, де проживало від 13 до 19 тисяч людей.

Масові протести охопили грецький острів Лесбос після того, як там згоріла Морія - найбільший у Європі табір для біженців. У ньому проживали за різними даними від 13 до 19 тисяч людей, які після пожежі опинились просто неба без жодних засобів до існування.

Правозахисники називають цю ситуацію гуманітарною катастрофою. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Німеччина та Франція погодились прийняти 400 дітей та підлітків з Морії. Перша група уже виїхала з острова.

Грецька влада у пожежі звинуватила самих мігрантів. Замість згорілого на Лесбосі планують звести новий табір. Натомість біженці хочуть, аби їх випустили з острова на материк. Доведені до відчаю протестувальники намагались прорвати поліцейський кордон, щоб пройти до порту, але їх зупинили силовики.

"Ми біженці, але ж ми люди, не тварини. Ми не їли останні три дні. Ситуація в Морії була жахливою, тут немає ліків і лікарів, і дуже багато хворих людей, можливо, у них коронавірус. Це катастрофа. Ми тут наче як у жахливій тюрмі", - розповів біженець.

Відео Грецький острів Лесбос охопили масові протести після пожежі у таборі для біженців

Масові протести охопили грецький острів Лесбос після того, як там згоріла Морія - найбільший у Європі табір для біженців. У ньому проживали, за різними даними, від 13 до 19 тисяч людей, які після пожежі опинились просто неба без жодних засобів до існування. Правозахисники називають цю ситуацію, гуманітарною катастрофою. Німеччина та Франція погодились прийняти 400 дітей та підлітків з Морії. Перша група уже виїхала з острова. Грецька влада у пожежі звинуватила самих мігрантів. Замість згорілого на Лесбосі планують  звести новий табір – натомість біженці хочуть, аби їх випустили з острова на материк. Доведені до відчаю протестувальники намагались прорвати поліцейський кордон, щоб пройти до порту, але їх зупинили силовики.  

Грецький острів Лесбос охопили масові протести після пожежі у таборі для біженців


 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів