Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберг передав у Конгрес США звернення із вибаченнями за витік даних користувачів Facebook

Звернення передує двом дням слухань в обох палатах американського парламенту

Керівник Facebook Марк Цукерберг сказав, що соціальна мережа повинна була зробити більше для того, щоб запобігти витоку даних 87 мільйонів своїх користувачів.

Про це він заявив у своєму письмовому зверненні до членів Комітету з енергетики і комерції Палати представників Конгресу США. Звернення передує двом дням слухань в обох палатах американського парламенту, передає Reuters.

ВідеоУ США розпочали розслідування у справі щодо витоку даних з Facebook

Про це пише агенція "Блумберг". За її джерелами, справою нині займається Федеральна торговельна комісія США. Facebook обвинувачують у порушенні умов конфіденційності користувачів. Насамперед комісію цікавлять системи захисту соцмережі. Після скандалу Facebook втратив щонайменше 60 мільярдів доларів.

У США розпочали розслідування у справі щодо витоку даних з Facebook

"Ми не до кінця усвідомлювали нашу відповідальність, і це була велика помилка", - сказав Цукерберг. "Це була моя помилка, і мені дуже шкода. Я запустив Facebook, я ним керую, і я відповідаю за те, що в ньому відбувається".

У понеділок засновник Facebook зустрічається із конгресменами перед слуханнями. Зокрема, він зустрівся із лідерами демократів та республіканців у комітетах з комерції у Конгресі. 

"Тепер ясно, що ми не зробили достатньо, щоб запобігти використанню наших інструментів на шкоду...", - продовжив засновник соціальної мережі. "Це стосується фейкових новин, іноземного втручання у вибори, мови ворожнечі,  а також витоку конфіденційних даних".

Нагадаємо, 17 березня видання The New York Times та The Observer надрукували статті, де йшлося, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50-ти мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції