"Ми ніколи цього не допустимо": Помпео категорично відкинув ядерний статус Саудівської Аравії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держсекретар США наголосив, що зброя цього типу не повинна поширюватися у світі.

Сполучені Штати Америки не допустять появи ядерної зброї у Саудівської Аравії. Про це заявив державний секретар США Майк Помпео.

"Ми ніколи цього не допустимо. Ми ніколи не допустимо цього де-небудь в світі. Президент розуміє небезпеку поширення. Ми ніколи не випишемо саудитам чек та не передаватимемо їм технології, щоб вони погрожували Ізраїлю і Сполученим Штатам ядерною зброєю, ніколи", - запевнив Помпео.

ВідеоЧерез 60 днів у світі може розпочатися нова гонка ядерних озброєнь

60 днів ультиматуму, залишені Америкою Росії на врегулювання ситуації, завершаться в лютому. Та в будь-яке врегулювання вже мало, хто вірить. Найімовірніше, світ чекає нова гонка озброєнь. Вже створені в російських секретних цехах ракети середньої та малої діяльності раптом опиняться на військових базах на кордонах багатополярного світу. Тоді як американські ракети стануть в Східній Європі.

Через 60 днів у світі може розпочатися нова гонка ядерних озброєнь

Держсекретар розповів, що адміністрація Дональда Трампа більше двох років працює з Саудівською Аравією щодо цього питання, але про результати говорити відмовився. "Я не можу сказати вам, на якому етапі знаходяться переговори, тому що вони все ще тривають", - зазначив посадовець.

Ця заява пролунала на тлі публікацій у ЗМІ повідомлень про нібито зроблені з супутника знімки, котрі доводять будівництво на території науково-технологічного центру імені короля Абдул-Азіза в передмісті Ер-Ріяда першого ядерного реактора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції