Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ми починаємо КВК: Масляков, Якубович та Боярський стали довіреними особами Путіна

Загалом до списку внесли представників різних сфер — мистецтва, бізнесу та спорту.

Російська ЦВК сьогодні, 12 січня, затвердила першу частину списку довірених осіб Володимира Путіна на президентських виборах.

Про це повідомляє РБК.

До нього увійшли 259 осіб.

Серед них, зокрема, співачки Поліна Гагаріна й Діана Гурцька, актор Михайло Боярський, музикант Ігор Крутой, співак Лев Лещенко, гуморист Володимир Винокур, фехтувальниця Яна Єгорян, телеведучі Леонід Якубович та Олександр Масляков (старший), ректор Академії російського балету Микола Цискарідзе.

Нагадаємо, 26 грудня 2017 року ініціативна група виборців у Москві на ВДНГ у павільйоні "Росія - моя історія" підтримала самовисування чинного президента РФ Володимира Путіна як кандидата в президенти на виборах в березні 2018 року. Голосування відбудеться 18 березня - у день, коли Росія святкує окупацію Криму.

ВідеоЧи вступлять Микола Басков і Філіп Кіркоров у клуб підтримки Путіна

Чемпіон НХЛ, відомий російський хокеїст Олександр Овєчкін агітує вступати до клубу підтримки Путіна усіх спортсменів. І це не простий збіг. Ми подумали, а може дійсно російські зірки спорту і просто публічні люди готові агітувати за Путіна просто від серця і ніякі кремлівські вказівки тут ні до чого? Треба перевірити, спробуємо і самі набрати непростих активістів у команду «Путін Team». Звісно, дзвонимо із Кремля. Результат експерименту – дивіться у сюжеті.

Чи вступлять Микола Басков і Філіп Кіркоров у клуб підтримки Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції