Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми вперше втратили стільки людей": у Чаді терористи "Боко Харам" вбили майже сотню військових

Напад тривав протягом семи годин.

У Чаді джихадисти з "Боко Харам" впродовж семигодинного нападу на військову базу вбили 92 армійців.

Про це заявив президент країни Ідрісс Дебі, повідомляє AFP.

За словами Дебі, останнім часом терористи здійснюють напади в районі озера Чад, де з країною межують також Камерун, Нігер та Нігерія. 

"Ми втратили 92 наших солдатів, унтерофіцерів та офіцерів, - заявив президент. - Ми вперше втратили так багато людей".

За даними видання, під час атаки знищено також численні військові транспортні засоби, серед яких бронемашини. На базу напали зненацька близько п'ятої ранку за місцевим часом.

"Боко Харам" розпочали повстання в Нігерії у 2009 році, пізніше вони почали здійснювати напади й у сусідніх країнах. Загалом від початку конфлікту, за даними ООН, терористи вбили щонайменше 36 тисяч людей. 

Раніше жертвами вибуху на північному сході сусідньої Нігерії стали щонайменше 30 осіб. Бомба спрацювала на багатолюдному мосту в ринковому місті Гамборо на кордоні з Камеруном. Це сталося незадовго після того, як бойовики угрупування "Боко Харам" напали на місто в північно-східній частині Нігерії.Терористи на 11 автомобілях вдерлися в місто Магумері, приблизно за 40 км на північ від адміністративного центру штату Борно міста Майдугурі, щоб дестабілізувати ситуацію. У результаті нападу загинули щонайменше 15 людей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції