"Міцні нерви". Російський мільярдер розповів про втрату 250 мільйонів доларів за добу через санкції

"Міцні нерви". Російський мільярдер розповів про втрату 250 мільйонів доларів за добу через санкції

Тіньков запевняє, що на роботі його банку це не позначилось.

Російський мільярдер, банкір Олег Тіньков заявив, що через нові санкції США втратив за один день 250 мільйонів доларів.

Про це він розповів ТАСС.

"У російського бізнесу міцні нерви, ми почуваємося нормально. Вчора я втратив 250 мільйонів доларів", - сказав банкір, запевнивши, що на роботі банку ситуація не позначилася.

На думку Тінькова, втрати пов'язані з діями інвесторів, у яких "не такі міцні нерви".

Також бізнесмен зазначив, що "були дні і гірші", згадавши, як втратив один мільярд доларів за 20 хвилин через граматичну помилку, а також порівняв присутність на російському фондовому ринку з катанням на вулкані.

Зауважимо, компанія Тінькова не потрапила до списку санкцій США, але постраждала через викликане ним падіння російського ринку.

Відео Російські олігархи біднішають через санкції США

Найбільше постраждав Олег Дерипаска – акції його компаній обвалилися одразу після оголошення про обмежувальні заходи. Дерипаска вже втратив п’яту частину статків. А це один мільярд і 300 мільйонів доларів. За оцінками Forbes, лише напередодні російські багатії недорахувалися 12 мільярдів. Услід за активами їхніх компаній обвалився і курс рубля. Російська влада вже пообіцяла допомогти мільярдерам з так званого "кремлівського списку".

Російські олігархи біднішають через санкції США

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

На тлі санкцій євро на Московській біржі торгується вище за позначку в 73 рублі — вперше з вересня 2016 року. Станом на 13:03, за євро давали 73,20 рубля, на 1,82 рубля більше, ніж на закриття попередніх торгів. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів