Microsoft виплатить працівникам на дистанційній роботі по 1200 доларів для боротьби з вигоранням

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Microsoft виплатить працівникам на дистанційній роботі по 1200 доларів для боротьби з вигоранням

Фото: Pexels

Американська корпорація запустила для своїх співробітників корпоративну програму "Perks Plus" для допомоги у боротьбі з вигоранням під час віддаленої роботи.

Працівники компанії на "дистанційці" зможуть отримувати та витрачати по 1200 долларів на рік на товари й послуги для збереження і поліпшення свого фізичного, психічного та фінансового стану.

Про це пише Business Insider.

Це можуть бути як освітні курси, так і насіння для саду або все необхідне для індивідуальних проєктів - будь-які заняття чи товари, які допоможуть не вигоріти на роботі. Водночас купити, наприклад, електроскутер або квиток на літак - не вийде. Також "Perks Plus" не діє для зброї, ігрових приставок і настільних ігор.

Нова програма продовжує ідеї попереднього проєкту "Microsoft Stay Fit", в якому співробітники могли отримувати до 800 долларів на рік для турботи про своє здоров'я і занять фітнесом. "Perks Plus" надає збільшене фінансування і не обмежується лише цими категоріями.

Нагадаємо, що чистий прибуток Міcrosoft за квартал зріс на понад 15 мільярдів доларів. Вони вперше отримали дохід понад 43 млрд доларів і 15,5 млрд доларів - чистий прибуток. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація