Microsoft зафіксувала атаку російських хакерів на європейських аналітиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російські кіберзлочинці знову атакували європейців.

У середу, 20 лютого, американська компанія Microsoft повідомила, що зафіксувала хакерські атаки на аналітичні центри в Європі з боку угруповання Fancy Bear. На Заході цих хакерів пов'язують з Росією. Про це повідомляється на сайті компанії.

"Нещодавно Microsoft зафіксувала атаки, метою яких стали співробітники Німецького товариства зовнішньої політики, а також європейських офісів Інституту Аспена і Німецького фонду Маршалла", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясувала компанія, атаки здійснили на 104 аккаунти, призначених для користувача співробітників представництв цих організацій у Бельгії, Франції, Німеччини, Польщі, Румунії та Сербії. Вони відбулися в період з вересня по грудень 2018 року.

"Ми впевнені в тому, що походження багатьох з них пов'язане з угрупованням, яку ми називаємо Strontium", - уточнили у Microsoft.

У ЗМІ повідомляли, що Strontium є однією з назв хакерського угруповання Fancy Bear, яке на Заході пов'язують з російською владою. Зазначається, що НАТО і ЄС вже повідомили про атаки.

У відповідь на зростання загроз Microsoft зробила сервіс AccountGuard, який займається інформаційною безпекою, доступним ще в 12 державах Європи, включаючи Францію, Німеччину, Швецію, Данію, Нідерланди, країни Балтії, Португалію, Словаччину та Іспанію.

Нагадаємо, 19 січня повідомлялося, що влада Болгарії екстрадувала у США громадянина Росії Олександра Жукова, звинуваченого в Сполучених Штатах в комп'ютерному шахрайстві.

ВідеоАвстралійський парламент намагалися атакувати хакери з іноземної держави

Прем'єр-міністр країни Скотт Морісон розповів парламенту про хід розслідування кібератаки, скоєної на початку місяця. Жодних підозрюваних не назвав. Та зазначив, що мішенями були усі основні австралійські політичні партії. 

Австралійський парламент намагалися атакувати хакери з іноземної держави

Залиште свій коментар

Вибір редакції