Міграційна криза: ЄС розширить санкції проти режиму Лукашенка, Польща і Литва чекають на допомогу НАТО

Міграційна криза: ЄС розширить санкції проти режиму Лукашенка, Польща і Литва чекають на допомогу НАТО

Фото: Associated Press

У таборі біля польського кордону перебуває до 20 тисяч мігрантів.

У відповідь на спровоковану режимом Олександра Лукашенка міграційну кризу ЄС сьогодні розширить санкції проти Білорусі.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 15 листопада.

У "чорному" списку близько 30 білоруських посадовців. Також під обмеження потрапили авіакомпанії та туристичні агенції, причетні до звезення мігрантів до кордонів Євросоюзу.

Про безпеку України у цій ситуації до Брюсселя вирушає говорити міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, у нього заплановані зустрічі з міністрами закордонних справ Франції, Німеччини та генсеком НАТО.

Новини світу: ЄС розширить санкції проти Білорусі

Новини світу: ЄС розширить санкції проти Білорусі

Напередодні держсекретар США Ентоні Блінкен припустив, що міграційна криза на кордоні Білорусі та ЄС спровокована Мінськом, щоб відвернути увагу від дій Росії біля кордону з Україною. А очільник НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс готовий до будь-якого розвитку ситуації. Своєю чергою, Польща і Литва чекають на допомогу від НАТО через міграційну кризу.

Натепер у таборі біля польського кордону, за різними оцінками, перебуває до 20 тисяч мігрантів. Ситуація там вкрай напружена: польська влада очікує чергових спроб штурму. До слова, напередодні на кордоні Польщі і Білорусі знайшли мертвим польського солдата. Попередньо причиною його смерті називають нещасний випадок.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація