Мігрантська криза: скільки біженців втекло до Європейського союзу у 2018 році. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше від цієї проблеми потерпають Іспанія та Греція.

Однією з основних проблем Європейського союзу останніми роками є шалена навала мігрантів з країн Африки та Близького Сходу.

За кілька останніх років до країн-членів ЄС прибули сотні тисяч біженців, які тікають від воєнних дій, бідності та недотримання загальних прав та свобод людини. Проблема їхнього утримання фактично розколює Європейський союз ізсередини на тих, хто погоджується приймати мігрантів, і на тих, хто це робити категорично відмовляється.

Найулюбленіший спосіб втечі мігрантами – це саморобні плавальні засоби, а також різними нелегальними шляхами у кораблях Середземного моря. Однак через перевантаження інколи ці засоби не витримують, і мрії біженців про "краще життя" розбиваються об морське дно. Лише за останній рік ЄС не дісталися 1642 мігранти, тоді як більше ніж 82 тисячі успішно перетнули кордони країн Європейського союзу.

Найбільше від цієї проблеми страждають країни, які розташовані найближче до африканського континенту – це Іспанія, Греція та Італія. Лише до Іспанії у перше півріччя 2018 року прибуло майже 39 тисяч мігрантів. Цьому сприяє вузька Ґібралтарська протока, через яку біженці штурмують іспанське узбережжя та тікають вглиб країни.

Наразі Європейський союз намагається вирішити цю проблему шляхом збільшення фінансування проблемних країн, а також будівництва спеціальних центрів для мігрантів у Північній Африці.

Кількість мігрантів, які прибули до ЄС у 2018 році
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції