Михайло Ходорковський став дідусем

У російського "в'язня №1" Михайла Ходорковського народилася онучка. Сам Ходорковський святкує цю подію у "Матроській тиші".

46-річний Михайло Ходорковський став дідусем - у його старшого сина Павла народилася дочка, повідомив сайт Ходорковського.

Сам Ходорковський наразі ув'язнений у СІЗО "Матроська тиша" в Москві. Колишнього підприємця і одного з найбагатших громадян Росії, екс-главу нафтової компанії "ЮКОС" судять за шахрайство та відмивання коштів.

31 травня 2005 року Ходорковський і його соратник Платон були засуджені Міщанським районним судом Москви до 9 років позбавлення волі кожен, згодом обом термін був скорочений до 8 років.

За два роки "справа Ходорковського" набула політичного забарвлення. Стійкість Ходорковського під час слідства і суду перетворили його на "ув'язненого номер один" в Росії. Бізнесмен написав декілька політичних статей, які отримали широкий резонанс у ЗМІ.

В лютому 2009 року Ходорковського етапували з Чити до Москви для розгляду другої порушеної проти нього кримінальної справи.

Читайте також:

Путін порівняв Ходорковського з Аль Капоне

Ходорковський пророкує собі довічне ув'язнення

"Дочка" ЮКОСа збирається відсудити у Росії 100 млрд доларів

Ходорковський: табірні інтриги схожі на кремлівські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: