У другій судовій справі Ходорковський захищатиме себе сам

Знавець корпоративного права та нафтових відносин керуватиме своїм захистом у кримінальній справі самостійно.

Мати ув’язненого олігарха Марина Ходорковська, в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" 22 березня заявила, що ніхто настільки добре не знає корпоративне право та нафтову галузь.

За словами Марини Ходорковської, на своєму процесі Ходорковський не бажає говорити про політичну мотивацію справи, але хоче говорити про абсурдність економічної частини звинувачень та про те, що вкрасти настільки великі обсяги нафти "фактично неможливо".

Також Ходорковська заявила, що "ЮКОС діяв у межах існуючих тоді законів, і неможна засуджувати за те, що зараз закони інші".

Нагадаємо, Михайло Ходорковський та колишній голова банку "МЕНАТЕП" Платон Лєбєдєв у 2005 році були засуджені за фінансові злочини до 9 років тюремного ув’язнення кожен, але пізніше їхні строки були зменшені до восьми років. У лютому 2007 року їм були висунуті нові звинувачення у розкраданні нафти на суму понад 892 мільярди рублів.

Друга кримінальна справа почалася 3 березня 2009 року у Хамовнічеському суді Москви. Судові слухання призначені на 31 березня 2009 року. Очікується, що в справі будуть допитані 500 свідків.

Читайте також:

Другу справу проти Ходорковського просять закрити

Ходорковського готуються посадити ще на 30 років. На суді він посміхався

Кучму "надоумили" написати заяву про домагання Ходорковського

За Ходорковського попросили перед Богом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: