Мавроді загнав міліцію і депутатів у глухий кут і продовжив "просувати" нову МММ

У МВС заявили, що Мавроді законів поки не порушив, а вирішувати, забороняти і контролювати його діяльність відомство неправомірно, тому чекатимуть, поки він когось обдурить.

Слідом за фінансовою владою, яка визнала своє безсилля перед новою пірамідою МММ, відмовилася розбиратися з Сергієм Мавроді і міліція.

У МВС заявили, що Мавроді законів поки не порушив, а вирішувати, забороняти і контролювати його діяльність відомство неправомірно. Це навіть не в компетенції департаменту економічної безпеки (ДЕБ) МВС, який "наділений лише функціями проведення оперативно-розшукових заходів".

Законодавці також підтверджують, поки Мавроді нікого не обманув, залучати його до відповідальності немає за що. Проте перешкодити обману в Держдумі постараються, запевнили в "Єдиній Росії".

Законність дій творця "МММ-2011" на даному етапі повинні перевіряти контролюючі органи. Про це заявив офіційний представник ДЕБ Андрій Пилипчук. Він зазначив, що структури МВС вправі будуть підключитися до перевірки нової структури Мавроді в тому випадку, якщо в її діяльності будуть прослідковуватися ознаки порушення кримінального законодавства.

"Поки ж усі питання - до органів держвлади, у яких є функції, які дозволяють впливати на створення та подальшу роботу нової фінансової організації", - підсумував Пилипчук, не конкретизувавши при цьому, які саме органи маються на увазі.

натомість, перший заступник керівника фракції "Єдина Росія" у Держдумі Валерій Рязанський також висловив переконання, що черговий проект Сергія Мавроді є аферою.

"З морально-етичної точки зору Мавроді вже довів всьому нашому населенню, чого він вартий", - наголосив Рязанський.

На думку заступника керівника фракції парламентської більшості, застерегти росіян зобов'язані ЗМІ: вони повинні "на всю країну оголосити: Шановні громадяни, остерігайтеся нової піраміди Мавроді!"

Нагадаємо, нещодавно засновник фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді оголосив про початок свого нового проекту, який отримав назву МММ-2011 "Ми можемо Багато".

У середині 1990-х років піраміда "МММ" Сергія Мавроді розорила мільйони росіян.

У 2003 році Мавроді був засуджений до 13 місяців позбавлення волі, а в квітні 2007 року - до чотирьох з половиною років в'язниці. Свій строк Мавроді відбув, після чого вийшов на волю.

Читайте також:

Мавроді запускає нову піраміду МММ-2011: "Ми можемо багато"

Сергій Мавроді розкрив помилки Бернарда Медоффа

"Аферист сторіччя" Медофф у в'язниці став "Берні Хуліганом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: