Міліція спростувала повідомлення про мародерство на місці катастрофи літака Качинського

У Смоленську спростували інформацію про те, що співробітники ОМОНу скористалися кредитною карткою громадянина Польщі, який загинув у літаку Качинського.

В УВС по Смоленській області спростували повідомлення про арешт співробітників ОМОНу, які скористалися кредитною карткою громадянина Польщі, який загинув у катастрофі президентського Ту-154.

Як заявив заступник начальника обласного УВС Микола Трубовец, затримання співробітників, а також те, що вони скористалися карткою загиблого - вигадка.

Повідомлення про затримання трьох співробітників ОМОНу з'явилися 6 червня в польських ЗМІ. З посиланням на заяву прес-секретаря уряду Польщі Павела Грася (Pawel Gras) видання повідомляли, що затримані списали 1400 євро з кредитної картки секретаря польської Ради охорони пам'яті боротьби і мучеництва Анджея Пшевожніка (Andrzej Przewoznik), який загинув в авіакатастрофі під Смоленськом 10 квітня. За словами Грася, всі троє перебували під вартою.

На борту літака Ту-154 президента Польщі, який зазнав катастрофи перебували члени офіційної делегації, яка летіла до Росії на траурні заходи в Катинь. У числі 88 пасажирів були президент країни Лех Качинський з дружиною, а також члени вищого військового командування Польщі, політики і громадські діячі. Всі вони загинули.

Читайте також:

Омонівці РФ привласнили кредитку загиблого під Смоленськом поляка

Польська влада повірила російській версії катастрофи літака Качинського

Ярослав Качинський назвав дані чорних ящиків Ту-154 нічого не вартими

Брат загиблого Леха Качинського не повірив російському слідству

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: