Міліція звинуватила російського журналіста в симуляції побиття

Журналіста Анатолія Адамчука звинуватили у замовленні свого побиття за тисячу рублів.

ГУВС Підмосков'я вважає, що журналіст "Жуковських вістей" Анатолій Адамчук, на якого напали невідомі в ніч з неділі на понеділок, сам інсценував напад на самого себе, повідомили у редакції "Жуковських вістей".

Слідство заявляє, що Адамчук, який окрім роботи в газеті керує театральним гуртком "Блешня", попросив одного зі своїх учнів інсценувати напад за винагороду в 1000 рублів. Той звернувся по допомогу до знайомого, який займався кікбоксингом, і вже удвох молоді люди виконали "замовлення", завдавши журналісту кілька ударів.

Сам Адамчук знаходиться в лікарні зі струсом мозку і не в змозі дати коментарі після того, як кілька годин вночі з вівторка на середу давав пояснення людям у штатському, які прийшли пізно увечері і представилися співробітниками міліції.

"У вівторок увечері до Адамчука в палату прийшли два чоловіки в цивільному і почали вимагати свідчення, кажучи, що Адамчук замовив інсценування свого побиття, чого у них є докази. Адамчук такі свідчення дати відмовився", - говорить головний редактор "Жуковських вістей" Наталія Знаменська.

Знаменська каже, що у неї немає підстав не довіряти Адамчуку, який писав для газети "гострі й правдиві матеріали", і при цьому "немає підстав вірити співробітникам міліції, так як багато чого в поведінці правоохоронних органів у цій справі насторожує".

За словами Знаменської, в Жуковському склалася гостра ситуація з огляду на протести місцевих жителів проти будівництва траси до авіасалону МАКС через місцевий ліс. Анатолій Адамчук постійно висвітлював цю кампанію.

Раніше міліція заявляла, що Адамчук у момент нападу перебував у стані важкого алкогольного сп'яніння, що було спростовано його колегою Сергієм Грамматіним, який приїхав в ОВС відразу після пригоди по дзвінку Адамчука.

Читайте також:

В Росії побитого журналіста звинуватили у "самоушкодженні"

У Росії побили ще одного журналіста: Єврокомісія занепокоїлась

В США засудили напад на журналіста "Комерсанта" і закликали владу РФ до дій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: