Міліціонери у Москві та Комі наслідували приклад Димовського

Російських міліціонерів надихнув приклад майора Димовського і вони почали публікувати викриття корупції в органах на YouTube.

У майора міліції з Новоросійська Олексія Димовського з'являються нові послідовники. На сервісі YouTube свої скарги на корупцію та "нечистоплотність" російських органів внутрішніх справ виклали вже два його колеги з Москви та Комі.

Першим виступив колишній співробітник ДПС Москви Вадим Смирнов, другим - колишній співробітник МВС в республіці Комі Михайло Євсєєв.

Смирнов розповів, що втратив місце через те, що керівництво не схвалило його вступу до незалежної Профспілки співробітників міліції Москви.

За його словами, дізнавшись про це заступник командира полку ДПС Дмитро Варфоломєєв заявив: "Працювати ти тут більше не будеш в жодному випадку. І перевестися ми тобі х.. дамо. Ми звільнимо тебе по х.. статті, щоб ти х.. відновився".

Смирнов зауважив, що за шість років служби у нього не було жодного дисциплінарного стягнення.

Колишній патрульний також повідомив, що інспектори ДПС складають протоколи про адміністративні правопорушення та оформляють аварії за наперед заданим "адміністративним планом".

Практично одночасно з публікацією відеозвернення Смирнова на YouTube був викладений ще один ролик - звернення колишнього співробітника МВС в республіці Комі Михайла Евсеєва до президента Дмитра Мєдвєдєва.

За словами Євсєєва, в листопаді 2008 він звільнився з органів внутрішніх справ через те, що йому "набридло боротися з беззаконням нашого керівництва МВС".

Зокрема, наголосив він, глава місцевого МВС закривав очі на замовлені і сфальсифіковані справи. Як приклад Євсєєв навів справу про масштабну пожежу в торговому центрі "Пасаж" в Ухті, в результаті якої загинули 25 людей.

У липні 2009 року Верховний суд Комі засудив обвинувачених в підпалі центру до довічного ув'язнення. Євсєєв стверджує, що є докази невинності цих двох людей.

"Дмитре Анатолійовичу, я звертаюся до Вас. Невже в нашій країні ніколи не закінчиться це беззаконня, але з'являться умови для нормальної роботи в системі органів внутрішніх справ, коли співробітники перестануть влаштовувати дані замовлені справи", - заявив Євсєєв.

Нагадаємо, 5 листопада в Інтернеті було опубліковано відеозвернення майора Олексія Димовського до прем'єра Росії Володимира Путіна, яке викликало широкий громадський резонанс.

Майор стверджував, що в УВС Новоросійська несправедливо ставляться до працівників, змушують їх працювати без вихідних і розкривати неіснуючі злочини.

Димовський попросив Путіна про зустріч і висловив готовність розповісти йому про корупцію та всі порушення, з якими він зіткнувся.

Читайте також:

Прокуратура РФ тиждень перевірятиме слова майора Димовського

Майор Димовський привіз до Москви компромат на своє керівництво

Майор-правдолюб Димовський таємно пробрався до Москви на День міліції

Автора відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції звільнили за наклеп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: