Міліція Киргизії перейшла на бік опозиції

Новим главою МВС Киргизії став Болот Шерніязов, спецслужби очолив Кенешбек Душебаєв. Решта постів будуть розподілені найближчим часом.

Міліція Киргизії перейшла на сторону нового уряду.

Міліціонерам був представлений новий глава МВС Болот Шерніязов. Спецслужби країни очолив Кенешбек Душебаєв.

Лідер киргизької партії Ак Шумкар Темір Сарієв повідомив, що лідери опозиції намагаються зібрати співробітників правоохоронних органів для того, щоб вони приступили до виконання своїх обов'язків і зупинили мародерство в Бішкеку. За його словами, решта постів в уряді національної довіри будуть розподілені найближчим часом.

Він також додав, що опозиція не може однозначно сказати, хто зараз займається мародерством у Бішкеку. "Все дуже змішалося і дуже важко розібратися, хто є хто", - сказав він.

Раніше Сарієв повідомив, що створено уряд народної довіри, до якого увійшли 13 осіб, у тому числі Роза Отунбаєва (глава уряду), Омурбек Текебаєв, Азімбек Бекназаров, Абдигани Еркебаєв, Дуйшенбек Чотонов, Топчубек Тургуналієв, боліт Шерніязов, Кенешбек Душебаєв, Емілбек Каптагаєв і Алмазбек Атамбаєв.

Зі свого боку, лідер партії Ата-Мекен Текебаєв зазначав у середу ввечері, що МВС поки що нікому не підпорядковується. Також нейтралітет тримають військові, сказав Текебаєв.

"Сподіваємося, що авторитет генерала Ісмаїла Ісакова, екс-міністра оборони подіє, і можливо буде навести в місті порядок", - сказав він.

Нагадаємо, безлади в Киргизії, жертвами яких стали 68 людей, почалися у вівторок, 6 квітня.

Жертвами безладів в Киргизії стали 68 людей, ще 500 - постраждали і госпіталізовані.

Про це повідомляють в четвер місцеві ЗМІ з посиланням на Міністерство охорони здоров'я республіки. За даними відомства, відомі імена 33 загиблих, 35 людей не опізнані.

За іншими даними, загинули не менше ста людей. Про це повідомив один з телеканалів з посиланням на лідера партії "Ата-Мекен" Омурбека Текебаєва. Він також заявив, що опозиція бере на себе відповідальність за ситуацію в країні і закликав припинити мародерство в Бішкеку.

Всі поранені розміщені в лікарнях міста. Республіканський центр переливання крові в Бішкеку просить громадян стати добровільно донорами і здавати кров для потерпілих.

Нові постраждалі надходили до лікарень всю ніч, 35 бригад швидкої допомоги не справляються з навантаженням. У Бішкеку відбулося більше 20 пожеж, всю ніч були чутні постріли. Співробітників правоохоронних органів на вулицях наразі не видно.

Читайте також:

У Киргизії повалена влада: 68 убитих, 500 поранених

МЗС України закликає припинити насильство у Киргизстані

Киргизька опозиція сформувала уряд народної довіри

Киргизькі демонстранти пригнали БТР до Будинку уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: