Міліція не допустить проведення гей-параду в день фіналу "Євробачення"

Організатори гей-параду запросили до участі в заході іноземців, які прибудуть в Москву на фінал конкурсу "Євробачення". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Міліція не допустить проведення несанкціонованого гей-параду, який представники сексуальних меншин збираються провести в Москві в день фіналу "Євробачення".

"Співробітники міліції мають чіткі вказівки не допустити порушення охорони громадського порядку, у тому числі і проведення несанкціонованого гей-параду в Москві. Вони відповідно до закону вживатимуть необхідні заходи відносно тих, хто намагається порушити громадський порядок", - заявив представник МВС Росії.

За його словами, безпеку в Москві під час проведення фіналу "Євробачення" забезпечуватимуть понад 20 тисяч міліціонерів.

У свою чергу представники оргкомітету гей-параду заявили, що не відмовляються від проведення акції. Вона пройде в Новопушкинськом сквері.

Зазначимо, що представники сексуальних меншин заявляли про проведення 16 травня в Москві "слов'янського гей-параду", в якому повинні були брати участь не тільки громадяни Росії, але і гості з Білорусі, ще в березні.

Крім того, представники Голландії влаштували скандал, заявивши, що відмовляться від участі в конкурсі, якщо не буде гей-параду.

Організатори гей-параду також закликали взяти участь в цій акції іноземців, що приїхали до Москви на фінал конкурсу "Євробачення-2009", який пройде в ніч з 16 на 17 травня у спорткомплексі "Олімпійський".

Нагадаємо, вчора, 14 травня, Центральний адміністративний суд виніс ухвалу про заборону в Миколаєві культурно-спортивного фестивалю геїв та лесбіянок "Райдужна весна-2009".

Захід планувала провести Миколаївська Асоціація геїв, лесбіянок і бісексуалів "ЛіГА", яка є першим в Україні зареєстрованим об’єднанням представників сексменшин та існує вже 12 років.

Читайте також:

В Миколаєві заборонили фестиваль геїв і лесбіянок

Бійці "Беркута" відвідали найбільший гей-клуб України

Голландія погрожує зірвати "Євробачення"

Швеція легалізувала гей-шлюби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: