Міліція знає прізвище однієї з смертниць

У правоохоронних органах інформацію про те, що прізвище однієї з терористок відоме, підтверджувати, або спростовувати відмовилися.

Прізвище однієї з шахідок вже відоме слідчим. Про це розповів завідувач моргом № 2 Москви Олег Крігер.

29 березня в морг привезли тіло однієї з двох дівчат-терористок.

На вигляд смертниця була дуже молоденька, на вигляд років 18. Дівчина темненька, з кавказьким типом обличчя, сказав Олег Крігер. У шахідкі абсолютно цілими залишилися обличчя і грудна клітина. Пояс, начинений вибухівкою, повністю розірвав їй живіт. Прізвище смертниці вже відома представникам прокуратури. Протягом доби в морг приходили свідки теракту, які не отримали ніяких поранень. Всі вони впізнали у дівчині терористку.

Тіло шахідки буде знаходитися в морзі, поки не закінчиться слідство. Після цього останки будуть поховані. Де саме - поки невідомо.

У правоохоронних органах інформацію про те, що прізвище однієї з терористок відоме, підтверджувати, або спростовувати відмовилися.

Нагадаємо, вранці в понеділок, 29 березня, у Москві пролунали два вибухи на станціях метро "Луб'янка" і "Парк культури". За попередніми даними, жертвами терактів стали 39 людей. Кількість постраждалих перевищила 60 людей, багато з них - у важкому стані.

Згідно з останньою інформацією, обидва вибухи в метро здійснили шахідки-смертниці. Повідомляється, що були виявлені останки тіл терористок.

Жертв могло бути значно більше: на станції "Парк культури" виявили один з поясів шахіда, який не спрацював.

Читайте також:

Розсекречені фото терористок-смертниць

Міліція заздалегідь знала про підготовку терактів у Москві

У Москві бояться нових терактів: Саїд Бурятський набрав 30 шахідок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: