Нині засновник Virgin Group прибув до Пуерто-Рико, аби надати допомогу постраждалому від стихії населенню.

Засновник Virgin Group Річард Бренсон показав свій потрощений після атаки урагану "Ірма" будинок на острові Некер, що належить до Британських Віргінських островів.

Вражаючі фотографії мільярдер виклав на своєму офіційному сайті.

Бренсон, який нині перебуває в Пуерто-Рико, повідомив, що переважна частина будинків та рослинності на островах була знищена потужним ураганом. Мільярдер також зауважив, що кожен з островів архіпелагу спустошений, тому неможливо надіслати допомогу з сусідніх територій. Оцінити всі збитки, завдані катастрофою, можна буде лише в найближчі тижні, але вже зараз тамтешнім жителям не вистачає продовольства та чистої води.

Бренсон також закликав зберігати спокій та підтримувати одне одного: "Я вже бачив кілька прекрасних актів людської доброти за останні кілька днів. Всі збираються разом, аби допомагати і підтримувати одне одного".  

Мільярдер заявив: "Уряд Великої Британії відіграватиме величезну роль у відновленні своїх територій, що постраждали від "Ірми". Регіон потребує "плану Маршалла" для подолання наслідків стихійного лиха".

"Я довго живу на Британських Віргінських островах, і я знаю цю чудову частину світу, і її дивовижні люди стануть після цього сильнішими, ніж будь-коли. Дякуємо за вашу підтримку, цей світ для нас. Будь ласка, пожертвуйте тим, чим можете", - закликав Бренсон.

Нагадаємо, що потужний ураган "Ірма" зненацька застав Річарда Бренсона, коли той перебував на власному острові Некер - відомому елітному курорті в Карибському морі. Стихію чоловікові довелося перечекати у винному погребі свого будинку. 

Залиште свій коментар