Мільярдери зі списку Forbes агітуватімуть за "Единую Россию" на місцевих виборах

114 федеральних депутатів і сенаторів, в тому числі бізнесмени зі списку Forbes агітуватимуть На місцеві вибори в Росії за партію "Единая Россия"

На місцевих виборах в Росії за партію "Единая Россия" агітуватимуть 114 федеральних депутатів і сенаторів, в тому числі бізнесмени зі списку Forbes.

"Единая Россия" надає останній перед виборами в Держдуму осінній регіональній виборчій кампанії федеральне значення: у ній будуть брати участь 92 депутати Держдуми і 22 члени Ради Федерації.

Більшість з них змагалися в партійних праймерізах, і наступного тижня президія генради повинна внести їх у регіональні списки. Решта допоможуть неформально.

У списку агітаторів і кандидатів - Сулейман Керімов (статок - 5,5 млрд дол. за Forbes), Олександр Скоробогатько (1,1 млрд дол. за Forbes), Сергій Пугачов (2,4 млрд дол. за версією "Фінанс"). Представник Пугачова повідомив, що бізнесмен - не член "Единой России", але в Туву агітувати поїде.

Депутат Андрій Скоч (1,4 млрд дол. за Forbes) стане одним з лідерів списку (другим після губернатора) на виборах бєлгородських обласних зборів. Скоч йде на ці вибори, бо він член "Единой России" і готовий обратися в бєлгородську думу, щоб допомагати області в її розвитку, повідомила людина з його оточення: бізнесмен може навіть взяти мандат бєлгородського депутата.

Як правило, бізнесмени, які залучаються на вибори, не стають офіційними спонсорами партії, пояснює високопоставлений єдинорос. "Рекламну кампанію вести простіше, для нас важливіше адресно дійти до виборця, тому найчастіше бізнесмени оплачують залучення на вибори агітаторів, спостерігачів, креативників, ці витрати складніше простежити" - заявило джерело.

"Партії важливо показати високий результат, а депутатам і сенаторам - довести свою ефективність, щоб отримати гарантії продовження мандату", - продовжує єдинорос.

"Генрада офіційно рекомендувала депутатам від "Единой России" брати участь у регіональних кампаніях", - заявив заступник секретаря президії генради Сергій Неверов. Але єдинороси пішли далі і скерують федеральних політиків, в основному як агітаторів, і на муніципальні вибори.

Політолог Олександр Кинев вважає, що єдинороси відчувають наростання настроїв протесту і намагаються вичавити останнє з наявного ресурсу, але поведінка виборців залежатиме не від того, кого партія влади залучить в регіони, а від активності опозиції.

Восени цього року вибори до регіональних органів влади відбудуться в Туві, Бєлгородській, Костромській, Магаданській, Новосибірській і Челябінській областях. Міські збори буде обрано в Тамбові, Махачкалі, Казані, Іжевську, Нижньому Новгороді, Оренбурзі, Томську, Калузі, Костромі, Краснодарі, Ростові-на-Дону, Чебоксарах, Самарі.

Читайте також:

Горбачов розкритикував Путіна і назвав "Единую Россию" поганою копією КПРС

Росія збільшить Чорноморський флот

Росія припинила участь в антитерористичній операції НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: