Мільйон чоловіків і жінок захистять Каддафі від НАТО: їх уже озброюють

У Лівії відкрито військові склади для озброєння населення. Каддафі має намір в найближчі години озброїти більше мільйона чоловіків і жінок.

Режим Каддафі озброїть мільйон людей: і чоловіків, і жінок проти сил НАТО. Лівійська влада вже приступила до роздачі зброї населенню для відбиття агресії і "має намір в найближчі години озброїти більше мільйона чоловіків і жінок".

Про це повідомив Тимчасовий комітет з оборони. Раніше лівійський лідер Муамар Каддафі у зверненні до нації заявив про відкриття військових складів для озброєння населення.

Нагадаємо, Лівія готується до "тривалої війни з іноземними агресорами", в якій не буде меж. Про це заявив в своєму черговому аудіозверненні лівійський лідер Муаммар Каддафі.

"Той, хто намагається здобути нашу землю і нашу нафту, помиляється. Ви не зможете цього домогтися, нам немає куди відступати, ми на своїй землі, а ви будете переможені", - сказав Каддафі.

"Якщо загинуть усі чоловіки, за зброю візьмуться наші жінки", - додав він, звертаючись до західних держав, які беруть участь у військовій операції проти Лівії.

"Ваші армії будуть розбиті, тому що зараз час не армій, а народів", - підкреслив лівійський лідер.

Як відомо, військова операція в Лівії буде складатися з трьох етапів, повідомили джерела в Пентагоні. У ході першої фази, яка і почалася напередодні, повинні бути знешкоджені лівійські ППО. На другому етапі мішенню стануть бази лівійських ВПС, а також резиденція Каддафі в Тріполі. І на закінчення - удари будуть наноситися безпосередньо по лівійській армії.

Відзначимо також, що метою операції коаліційних сил в Лівії не є повалення лідера країни Муаммара Каддафі.

Все про військові дії у Лівії читайте тут.

Читайте також:

Каддафі - НАТО: нам немає куди відступати, ви будете переможені

Кривавий "Світанок" над Лівією: під обстрілом сил західної коаліції гинуть діти

Каддафі назвав Обаму своїм сином: що б не сталося - я буду любити тебе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: