Мільйони доларів в обмін на роботу в адміністрації Трампа: Манафорт швидко отримав позику через обіцянки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Райко підкреслив, що до того ніколи не бачив такої швидкості надання кредитів.

Політтехнолог "Партії регіонів" і колишній передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт швидко отримав позику на 16 млн доларів від банку, генеральний директор якого хотів працювати в адміністрації Трампа.

Про це на суді у справі про податкові злочини Манафорта заявив колишній банкір Federal Savings Bank Денніс Райко, який дав свідчення в обмін на імунітет, -пише The Washington Post.

За його словами, гендиректор банку Стівен Келк хотів отримати посаду міністра в адміністрації Трампа. Для цього він вимагав від Райко схвалення позики.

Йшлося про посаду міністра фінансів або міністра житлового господарства та міського розвитку.

Манафорт отримав два кредити на 16 мільйонів доларів. Один із них - на 9,5 млн доларів на нерухомість у Саутгемптоні, штат Нью-Йорк. Кредит був незабаром пошений після президентських виборів, а інший був закритий у 2017 року.

Гендиректор банку обговорив із Манафортом деталі надання кредиту, а вже наступного дня політтехнолог отримав позику.

Райко наголосив, що ніколи не бачив такої швидкості надання кредитів.

Фотогалерея Дорогий одяг Манафорта вартість $ 1 млн (24 фото)

За його словами, хоча Манафорт і вийшов із президентської кампанії через місяць після затвердження позики, Келк все ж сподівався на його допомогу у отриманні посади в адміністрації Трампа.

Екс-банкір Federal Savings Bank сказав, що Келк вимагав від нього зателефонувати Манафорту одразу після перемоги Трампа на виборах.

ВідеоПол Манафорт отримав від "Партії регіонів" 60 мільйонів доларів

На американському суді звучать українські імена. Політтехнолога Пола Манафорта звинувачують у системному ухилянні від сплати податків. Принаймні 60 мільйонів доларів, з’ясувало слідство, він отримав з України від "Партії регіонів". 

Пол Манафорт отримав від "Партії регіонів" 60 мільйонів доларів

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США пред'явлені 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язки з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона обвинувачення також стверджує, що Манафорт володів понад трьома десятків рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів.

ВідеоУкраїнські політики платили Манафорту мільйони доларів через офшори

Сергій Льовочкін і Борис Колєсніков, Рінат Ахмєтов, Андрій Клюєв та Сергій Тігіпко платили мільйони доларів американському політтехнологу Полу Манафорту через кіпрський офшор. Про це на суді розповів ключовий свідок проти колишнього політтехнолога Януковича Рік Гейтс. Він багато років був правою рукою Манафорта і достеменно знає усі фінансові оборудки, які той проводив з українськими олігархами. 

Українські політики платили Манафорту мільйони доларів через офшори

 

Вибір редакції