Мільйони євро на піротехніку та салюти. Як у Берліні готуються зустрічати Новий рік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У столиці Німеччини зустрічатимуть 2019 гучними феєрверками.

У Берліні масово скуповують піротехніку. Новий рік там зустрічають салютами та петардами. Окрім центрального вогнеграю - палять на вулицях і площах.

Про це йдеться в сюжеті ТСН 19:30.

Через викиди в повітря проти приватних салютів протестують захисники довкілля. Численні травми від неправильного поводження або неякісної піротехніки, стрес для дітей і хатніх тварин – усе це аргументи, які змусили кілька німецьких міст від піротехніки відмовитися. Однак німецька столиця тримає оборону.

Заборонити або принаймні обмежити приватну піротехніку у Берліні теж намагалися, але  компромісу місцева влада так і не дійшла. Тому німці біжать на закупи піротехніки цілими сім'ями, щойно відкриваються гуртові магазини.

Та все ж залишаються і ті, які проти гучного способу святкування.

"Коли більше не стріляє, то за вікном стоїть густий смог, щільний туман, нічого не видно", - розповідає мешканка Берліна Карина.

Загалом, за три дні німці витрачають на піротехніку близько 137 мільйонів євро.

Нагадаємо, нещодавно у Казахстані на дитячому новорічному святі для дітей вирішили зробити сюрприз. Організатори вигадали запалити феєрверк, але переплутали його з вуличним. Іскри полетіли просто у дітей.

Відео Скажені феєрверки: у Берліні масово скуповують піротехніку

Новий рік там зустрічають салютами та петардами. Через викиди в повітря проти приватних салютів протестують захисники довкілля. 

Скажені феєрверки: у Берліні масово скуповують піротехніку

Залиште свій коментар

Вибір редакції