Мільйонні статки та спільні гулянки на дискотеках у селі. Що відомо про друга дитинства Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський президент бився з хуліганами разом із майбутнім нафтотрейдером. 

Бізнесмен Петро Колбін, який фігурує у розслідуванні про придбану бабусею олімпійської чемпіонки Аліни Кабаєвої нерухомість, є другом дитинства Володимира Путіна.

За даними "Дождя", Колбін є колишнім співвласником світового нафтотрейдера Gunvor і за даними Forbes володіє статками у 550 мільйонів доларів.

Від 2005 до 2010 Колбін володів принаймні 10-відстоковою часткою в Gunvor, обіг якої станом на 2010 рік складав 70 млрд доларів. Раніше Мінфін США писав, що Путін побічно має частку в трейдері Gunvor, 40% акцій якого належать іншому його близькому другу – олігарху Геннадію Тимченку.  У компанії вказану інформацію спростовували.

Окрім того, Колбін володів нафтотрейдером "Сургутекс", який продавав за кордон значні обсяги нафти компанії "Сургутнефтегаз", а також контролював деяких великих постачальників "Газпрому". У 2010 році він купив акції компанії "Ямал СПГ" за 90 млн доларів  і через півтора року продав вже  за 526 млн. Угода була схвалена урядовою комісією на чолі з Путіним, що тоді займав посаду прем'єр-міністра РФ.

За даними  "Дождя", батьки Петра Колбіна і Володимира Путіна близько дружили. Вони познайомилися в 1954 році в селі Іменіци Ленінградської області, де Колбін-старший був директором школи, а сім'я Путіних знімала літню дачу. Згодом Володимир Путін і Петро Колбін часто бачилися, разом ходили на сільські дискотеки і билися з місцевими хуліганами.

Нагадаємо, у березні 2016 року агентство Reuters опублікувало матеріал про партнера Аркадія Ротенберга Григорія Баєвського, який передавав або продавав нерухомість кільком жінкам, пов'язаних з президентом Росії Володимиром Путіним.

Зокрема, нерухомість отримали Катерина Тихонова – молодша донька президента РФ, студентка  Аліса Харчева, яка позувала для календаря до дня народження Путіна, і дві  родички Аліни Кабаєвої - сестра Лейсан Кабаєва і бабуся Ганна Зацепіліна. Тоді у Кремлі розслідування назвали "інформаційним вкиданням". 

Кабаєвій неодноразово приписували роман із президентом РФ Володимиром Путіним. Чутки про те, що олімпійська чемпіонка збирається народити Путіну другу дитину, зявилися ходили  навесні 2015, коли президент Росії загадково зник на кілька тижнів.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції