Мін’юст РФ визнав Фонд боротьби з корупцією опозиціонера Навального "іноземним агентом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такого висновку дійшли під час контролю діяльності організації.

Міністерство юстицію Росії внесло Фонд боротьби з корупцією опозиціонера Олексія Навального до переліку до реєстру некомерційних організацій, "що виконують функції іноземного агента".

Про це 9 жовтня повідомила пресслужба відомства.

"Факт відповідності організації ознаками НКО, яка виконує функції іноземного агента, встановлений під час проведеного Головним управлінням Мін'юсту Росії по Москві поточного контролю за її діяльністю", - стверджують у російському відомстві.

"Фонд боротьби з корупцією" — некомерційний фонд, створений Олексієм Навальним 2011 року. На його сайті повідомляється, що це "єдина в Росії некомерційна організація, яка займається розслідуванням, розкриттям і припиненням корупційних правопорушень у вищих органах влади".

"Єдиним джерелом фінансування організації є пожертвування прихильників", - кажуть у ФБК.

Нагадаємо, у вересні по всій Росії правоохоронці проводили масштабні обшуки у штабах опозиціонера Олексія Навального. Повідомлялося, що вони тривали у 30 містах. 

До цього силовики прийшли у студію "Навальний Live", у московський штаб опозиціонера Навального і до офісу Фонду боротьби з корупцією. Люди представилися представниками ОМОНу і почали обшуки у студії за годину до початку програми "Росія майбутнього". Вони зламали двері, а також скотчем заклеїли камери спостереження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції