Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінфін США попередив Конгрес про негативні наслідки нових санкцій проти Росії

У відомстві вважають, що вони можуть негативно вплинути як на Росію, так і на американський бізнес.

Міністерство фінансів США попередило Конгрес, що нові фінансові санкції проти Росії можуть негативно вплинути на економіку країни та змусити Москву вчинити відповідні дії проти Сполучених Штатів.

Про це повідомляє The Hill із посиланням на доповідь міністерства.

ВідеоРосійські олігархи та кремлівські чиновники опинилися під загрозою санкцій від США

Міністерство фінансів Сполучених Штатів разом з Національною розвідкою та Держдепом представили в конгрес США "кремлівську доповідь". Себто список наближених до Путіна олігархів. Усього 210 осіб. У список потрапила вся кремлівська рать.

 

Російські олігархи та кремлівські чиновники опинилися під загрозою санкцій від США

У відомстві зазначили, що розповсюдження санкцій на фінансові операції, пов'язані з російським боргом, призведе до "російської відплати проти інтересів США".

Міністерство фінансів США попередило, що подальші санкції можуть спричинити тиск на економічне зростання Росії, може дестабілізувати фінансові ринки та збільшити навантаження на російський банківський сектор.

Відомство також заявило, що нові санкції можуть послабити американських інвесторів. За словами співробітників американського казначейства, бізнесові втрати інвестиційних фірм США можуть бути пом'якшені аналогічними санкціями Європейського Союзу.

"Масштаби наслідків розширення санкцій щодо суверенного боргу та деривативів є невизначеними та можуть мати наслідки як для Російської Федерації, так і для американських інвесторів та підприємств", - йдеться у доповіді.

Нагадаємо, у вівторок, 30 січня, Міністерство фінансів США оприлюднило "кремлівський список" - перелік осіб, наближених до президента РФ Володимира Путіна, проти яких будь-якого часу можуть бути введені санкції. Загалом до нього увійшло 210 осіб, з яких 114 з вищого політичного олімпу. Інші 96 осіб представлені мільярдерами, чиї прізвища були взяті просто зі списку Forbes із статком більше мільярда доларів. Серед них відомі брати Борис і Аркадій Ротенберги, засновник Яндексу Аркадій Волож, Роман Абрамович, власник Лукойл Вагіт Алекперов, Євген Касперський та інші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції