Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністерство космічних сил: у Трампа анонсували появу нового відомства до 2020 року

Спочатку космічні сили підпорядковуватимуться заступнику глави Пентагону.

Адміністрація президента Трампа планує створити до 2020 року Міністерство космічних сил, яке опікуватиметься підготовкою, забезпеченням та належним функціонуванням нового роду Збройних сил США.

Про це заявив віце-президент США Майк Пенс, - пише Укрінформ.

Спочатку космічні сили підпорядковуватимуться заступнику глави Пентагону, і ця окрема посада буде створена в штаті оборонного відомства. Однак після такого "перехідного періоду" буде розгорнуте окреме міністерство на чолі з новим міністром.

Пенс також закликав Конгрес до дій, щоб створити нове міністерство. "Наша адміністрація вже працює з лідерами в Конгресі, щоб зробити це. Ми створюємо двопартійну підтримку нашого плану, тісно співпрацюючи з колегами в комітетах", - зауважив він.

ВідеоАмериканські астронавти вийшли у відкритий космос, аби встановити камери

Нові прилади, які зніматимуть зображення високої чіткості, потрібні будуть астронавтам вже найближчим часом. Краще зображення знадобиться, коли до МКС стикуватиметься капсула з новим екіпажем. Наразі астронавтів до МКС доправляють російські капсули, а за кожного космонавта NASA змушена платити до 82 мільйонів доларів. Альтернативою для американських астронавтів могли би стати рейси компаній Boeing та SpaceX, утім, ті лише наприкінці року почнуть випробування.

Американські астронавти вийшли у відкритий космос, аби встановити камери

Нагадаємо, раніше Лефортовський суд у Москві арештував 74-річного вченого "Центрального науково-дослідного інституту машинобудування", який є головним науковим інститутом держкорпорації "Роскосмос", Віктора Кудрявцева за звинуваченнями у передаванні секретних даних про російські гіперзвукові розробки одній з країн НАТО. 

Вибір редакції