Міністерство торгівлі США накладає санкції на 12 російських компаній

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дії російських компаній суперечать інтересам США.

Мінторг США вводить санкцій проти 12 російських компаній, дії яких суперечать національним інтересам Сполучених Штатів.

Про це йдеться в документі, розміщеному на сайті Федерального реєстру США.

Як відзначається, його офіційна публікація планується 26 вересня, від цього дня санкції мають набрати чинності.

Компаніям фактично закривається легальний доступ до американських товарів і технологій. Так, якщо хтось захоче продати компанії з цього списку будь-якої товар американського походження, Мінторг США буде відмовляти в ліцензії на поставку.

Йдеться про товари або програмний продукт американського походження, на який поширюються правила експортного контролю США (Export Administration Regulation).

Серед компаній, які потрапили під санкції науково-дослідний інститут "Вектор", науково-виробниче підприємство "Гамма", компанія "Сайрус Системс" і група компаній "Інфотекс". Їх звинувачують у сприянні зловмисній діяльності в кіберпросторі.

У "чорному списку" також науково-виробниче підприємство підводних технологій "Океанос" і компанія "Дайвтехносервіс". Їх звинуватили в наданні підтримки військово-морського флоту Росії і постачання військовим морякам необхідного їм обладнання.

"Дайвтехносервіс" внесений до списку санкцій Мінфіну США. Тоді заявлялося, що компанія поставляє спецслужбам Росії обладнання для підводних робіт, що створює загрозу комунікацій, що зв'язують США з Європою.

Ще п'ять російських компаній - "Аерокомпозіт", Обнінське науково-виробниче підприємство "Технологія" , конструкторське бюро "Авіадвигун", науково-виробнича корпорація "Системи прецизійного приладобудування" і Воронезький НДІ "Вега" - внесені в чорний список Мінторгу США за підтримку діяльності російських компаній з військової аерокосмічної галузі.

Крім того, до списку санкцій включена група компаній Nilco Group через участь в наданні матеріальної підтримки іранській ракетній програмі.

Раніше президент США Дональд Трамп підписав указ, спрямований на посилення дотримання режиму санкцій проти Росії. Йдеться про санкції введені зокрема через агресію РФ щодо України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції