Міністр безпеки США прямо звинуватила Путіна у втручанні в американські вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона назвала це атакою на демократію в США.

Міністр внутрішньої безпеки США Кірстен Нільсен звинуватила безпосередньо Володимира Путіна у втручанні в американські вибори президента 2016 року.

Про це повідомляє CNN.

"За вказівкою Володимира Путіна в Москві почалася повільна, усебічна кампанію з підриву суспільної віри в наш демократичний процес та фальсифікування наших президентських виборів", - сказала Нільсен.

Вона також додала, що хоча під час цієї кампанії не підроблялися виборчі бюлетені, це була пряма атака на американську демократію.

Нільсен запевнила, що адміністрація не закриє очі на це втручання і не дозволить статись такому знову.

Нагадаємо, наразі комісія під керівництвом спецпрокурора США Роберта Мюллера розслідує передбачуване втручання Росії у президентські вибори 2016 року і можливу змову з передвиборним штабом Трампа.

Раніше комітет з розвідки Сенату США підтвердив висновки розвідки про втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році. Зокрема російські хакери перед американськими президентськими виборами 2016 року здійснювали кібератаки на сервери Демократичної партії, а також під час виборчої кампанії за дорученням Москви поширювали пропаганду в соцмережах з метою вплинути на її результати на користь Дональда Трампа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції