Міністр економіки Грузії оскандалилася через фотографію в стриптиз-клубі

У Грузії вибухнув скандал, пов'язаний з новим міністром економіки. 28-річного міністра було знято в одному з нічних стриптиз-клубів Канади.

Новий міністр економіки та сталого розвитку Грузії Вероніка Кобалія опинилася в центрі гучного скандалу. У соціальній мережі Facebook оприлюднена фотокартка міністра, її сестри і ще трьох жінок, танцюючими у відвертих позах на сцені стриптиз-клубу в Канаді.

Фото 28-річного міністра було знято в одному з нічних клубів Канади, де дівчина раніше проживала, повідомляє газета Asaval-Dasavali ("Перехресні стежки"). Інше видання - Kviris Palitra ("Палітра тижня") у статті "Ангели Миші" повідомляє, що знімок, імовірно, був зроблений у лютому, коли президент Грузії Михайло Саакашвілі перебував на Олімпіаді у Ванкувері.

Висувається версія, що Кобалія сподобалася президентові Грузії. "Відповідальність за призначення міністром 28-річної дівчинки лежить на президентові", - пише газета Asaval-Dasavali.

Нагадаємо, новий склад уряду Грузії, до якого увійшла 28-річна Вероніка Кобалія, був затверджений на засіданні парламенту країни 2 липня. Кобалія була призначена міністром економіки та сталого розвитку.

Колишній президент Національного банку Грузії Нодар Джавахішвілі заявив з приводу нового міністра економіки: "Назвати 28-річну дівчину Вероніку Кобалія міністром економічного розвитку здатний тільки Саакашвілі. Я, наприклад, називати її міністром не зможу. ... Я особисто її не знаю (та й, схоже , ніхто не знає, крім самого Саакашвілі), але те, що вона дала згоду обійняти посаду міністра економіки, звичайно ж, її не прикрашає ".

"Задумайтеся, будь ласка, наскільки амбіційним повинна бути людина, якщо він має намір зайняти посаду шефа головного економічного відомства країни, не маючи ні відповідної освіти, ні будь-якого досвіду в цій сфері, - сказав Джавахішвілі. - Думаю, що в сім'ї кожного з нас знайдуться люди набагато більш досвідчені й кваліфіковані в цій сфері, ніж пані Кобалія. Абсолютно ясно, що в особі новоспеченого міністра до Грузії прибула ще одна фаворитка президента ".

Вероніка Кобалія народилася 24 серпня 1981 в місті Сухумі. Після війни в Абхазії разом з сім'єю перебралася до Москви, звідки незабаром сім'я виїхала до Канади, де і проживає вже протягом 15 років. Кобалія працювала на різних керівних позиціях в бізнес-компаніях Канади та міжнародних НУО. Має хлібний бізнес в Канаді.

Вероніка Кобалія повернулася до Грузії в лютому 2010 року і очолила організацію "Коаліція за справедливість". У 2004 році закінчила університет British Columbian (вже з'явилися сумніви в існуванні такого університету або правильності його написання). Працювала продюсером на ванкуверській телекомпанії GlobalTV.

Читайте також:

Саакашвілі запросив Памелу Андерсон до Грузії

Саакашвілі відкинув дострокові вибори перед прийняттям нової конституції

Новий варіант Конституції Грузії уріже права Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: