Міністр фінансів Німеччини потрапив до лікарні під час антикризових переговорів

Вольфганг Шойбле госпіталізований, начебто, через алергію на нові ліки. У переговорах його замінив міністр внутрішніх справ Німеччини.

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле госпіталізований в Брюсселі.

Він відчув себе погано під час антикризових переговорів за участю міністрів фінансів країн ЄС.

За попередніми даними, Шойбле потрапив до лікарні через алергічну реакцію на медичний препарат, який він вперше прийняв напередодні.

У зв'язку з тим, що Шойбле не може продовжувати участь у переговорах, німецьку делегацію очолить міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр.

На зустрічі в Брюсселі обговорюються можливі шляхи подолання наслідків зростання державної заборгованості країн ЄС. "Ми маємо намір захистити євро", - заявила міністр економіки Іспанії Олена Сальгадо перед початком переговорів. За останній час курс загальноєвропейської валюти значно знизився, головною причиною його падіння став ризик дефолту Греції.

Лідери країн єврозони вже досягли попередньої домовленості про створення антикризового фонду для підтримки держав, що зіткнулися з різким збільшенням заборгованості. Точний розмір цього фонду, а також способи його поповнення поки залишаються невідомими. Учасники переговорів у Брюсселі розраховують за підсумками зустрічі виробити єдину позицію і оголосити про неї до відкриття торгових майданчиків в Азії.

Читайте також:

Міністри фінансів ЄС зібралися на екстрену зустріч з приводу грецької кризи

Глави країн ЄС домовилися спільно врятувати євро

Лідери країн-учасниць ЄС затвердили програму допомоги Греції

Лідери країн Єврозони домовилися про створення антикризового фонду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: