Міністр фінансів Швейцарії зірвав засідання парламенту нестримним реготом

Глава швейцарського Мінфіну під час виступу заплутався у цифрах і термінах. Депутати і сам міністр покотилися зо сміху, повернутися у робочу атмосферу їм так і не вдалося.

Глава міністерства фінансів Швейцарії Ханс-Рудольф Мерц зірвав засідання парламенту нестримним реготом, який незабаром охопив усю залу.

Політик зачитував доповідь про імпорт продуктів, однак дійшовши до середини тексту, почав плутатися у цифрах і термінах.

Міністр говорив про фінансові та економічні здобутки за рік, торкнувся законодавчих змін в податковому кодексі щодо імпорту м'яса. Серед фінансових термінів був, зокрема, термін "швейцарське полегшення", який, власне, і змусив міністра та депутатів покотитися зо сміху.

Зала не тільки не піддала міністра обструкції, а навпаки підтримала його бурхливими оплесками. Щоправда, засідання довелося на деякий час відкласти.

Це настільки розвеселило Мерца, що він насилу зміг продовжити промову. Кілька хвилин міністр, раз у раз перериваючи виступ, намагався побороти напад сміху. Але в результаті не втримався і вибухнув диким реготом.

"Якщо чесно, я зараз не зрозумів, що я вам прочитав", - заявив Мерц.

Після цих слів сміялися уже всі. Повернути депутатів у робочу атмосферу так і не вдалося. Засідання відклали, а парламентарії роз'їхалися по домівках у піднесеному настрої.

Читайте також:

У Швейцарії міністр оборони їздить на роботу на велосипеді

У Кабміні Швейцарії більшість вперше склали жінки

Черговий конфуз: Янукович переплутав Ірландію з Італією

Янукович став жертвою прихованої камери (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: