Міністр фінансів Великобританії пішла у відставку через несплату податків

Кітті Ашер звинуватили в униканні сплати податку за продаж нерухомості.

Міністр казначейства Великобританії Кітті Ашер прийняла рішення залишити посаду в зв'язку з повідомленнями про те, що вона могла відхилитися від сплати податків.

Преса запідозрила Ашер в тому, що в 2007 році та заявила свій другий будинок як основне житло, а потім продала його і уникнула сплати податку з продажу нерухомого майна. Міністр підкреслила, що нічого злочинного не зробила, проте піде у відставку, щоб не кидати тінь на репутацію уряду.

У відставку Ашер подала після консультацій з міністром фінансів Великобританії Алістером Дарлінгом і главою уряду Гордоном Брауном. Її посаду зайняла міністр у справах місцевої самоврядування Сара Маккарті-Фрай.

Ашер також відмовилася від участі в парламентських виборах, намічених на 2010 рік, пояснивши це родинними обставинами. У неї двоє маленьких дітей.

18 червня на сайті британського парламенту будуть опубліковані звіти про витратах парламентарів. Раніше в маніпуляціях з податками запідозрили декількох членів Палати общин, що представляють Лейбористську партію.

Нагадаємо, на початку червня уряд Брауна залишили декілька міністрів, після чого в кабінеті сталися перестановки. Аналітики пов'язують подію з різким падінням популярності уряду лейбористів.

Лідер Консервативної партії Девід Кемерон неодноразово закликав Брауна оголосити дострокові вибори.

Читайте також:

Британія відсвяткувала день монарха

Міністром внутрішніх справ Великобританії став голова МОЗу

Британський уряд залишив уже шостий міністр за тиждень

Британський міністр іде у відставку через скандал з витратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: